Kolāži izmantoti vietnes www.filmas.lv materiāli

Ikviens interesents internetā var apskatīt Latvijas Nacionālā kino centra un valsts aģentūras „Kultūras informācijas sistēmas” sadarbībā tapušo portālu www.filmas.lv, bet noskatīties filmas var tikai bibliotēkās. Šis pakalpojums ir bezmaksas un pieejams visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās, tātad arī Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs.

Šobrīd portālā pieejamas 70 filmas, to starpā arī „Baiga vasara”, „Tumšie brieži”, „Rūgtais vīns” u.c. Nākotnē plānots filmu skaitu palielināt. Pakalpojums būs noderīgs gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo piedāvājumā ietilpst arī animācijas filmas, piemēram, „Eža kažociņš”, „Neparastie rīdzinieki” u. c. Nāc uz bibliotēku skatīties filmas!