Papildināts 02.12.2020.*

Valdība piektdien, 2020. gada  6. novembrī, ir izsludinājusi ārkārtējo situāciju visā valsts teritorijā un apstiprinājusi jaunus Covid-19 izplatības ierobežojumus, tostarp kultūras nozarē. No š. g. 9. novembra līdz 6. decembrim tiek atcelti un aizliegti visi klātienē notiekošie publiskie kultūras pasākumi, tostarp valsts svētku atzīmēšanai organizētie.

Bibliotēkās var notikt tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

Informējam, ka no 9. novembra līdz 6. decembrim Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs (Rēzeknes 2. bibliotēkā (apkalpo lasītājus attālināti līdz 11. decembrim) un Rēzeknes Bērnu bibliotēkā (slēgta līdz 12. decembrim)), kā arī specializētajā grāmatu izsniegšanas punktā jeb Medicīnas bibliotēkā:

atcelti visi pasākumi un radošās darbnīcas;

vienam apmeklētājam tiek paredzēti vismaz 10 m2;

uzturēšanās bibliotēkā atļauta ne ilgāk kā 15 minūtes;

datorpakalpojumi netiek nodrošināti.

* Sakarā ar to, ka valdība ir lēmusi pagarināt ārkārtas situāciju līdz 11. janvārim, visi pēc 6. decembra bibliotēkās plānotie pasākumi tiek atcelti.