No 2017. gada Rēzeknes pilsētas bibliotēkās – Centrālajā, 2. bibliotēkā, Bērnu bibliotēkā, Specializētajā grāmatu izsniegšanas punktā (Medicīnas bibliotēkā), katra mēneša pēdējā darba diena būs atlaižu diena lasītājiem, kuri nav laicīgi nodevuši grāmatas. Lasītājiem, kuri šajā dienā ieradīsies bibliotēkā un nodos grāmatas, kavējuma soda nauda netiks iekasēta.

Mēneša pēdējā bibliotēkas darba dienā būs iespējams atjaunot bibliotēkas abonementu arī tiem lasītājiem, kuri nav varējuši nomaksāt soda naudu par laikus nenodotajām grāmatām. Vienīgais noteikums – šajā dienā jāatnāk uz bibliotēku.

Atgādinām, ka akcija „Atnāc un iegūsti. Atlaide parādniekiem!” divreiz gadā – Ziemassvētku laikā un Bibliotēku nedēļā, darbosies arī turpmāk.

Lūgums atcerēties, ka ikvienai bibliotēkas grāmatai jābūt pieejamai arī pārējiem lasītājiem. Atcerieties, no bibliotēkas ņemta grāmata nav jūsu īpašums, jūs to paņemat uz laiku!

Atnesiet sen paņemtās grāmatas un žurnālus, informējiet par šo iespēju arī savus draugus, radus un paziņas.