Bērnu un jauniešu žūrija

Rēzeknes Bērnu bibliotēka atgādina – lasīšanas maratona darbs tuvojas noslēgumam. Šogad „Bērnu un jauniešu žūrijā” ir pieteikušies 132 dalībnieki (pagājušogad – 92), tāpēc aicinām laikus izlasīt grāmatas un aizpildīt anketu! Savi vērtējumi par kolekcijas grāmatām ir jāizsaka elektroniskajā anketā šeit.

„Bērnu un jauniešu žūrija” ir lasīšanas veicināšanas programma, ko īsteno Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību un valsts Kultūrkapitāla fondu, tajā var iestāties ikviena vecuma lasītājs, iesaistoties atbilstošā grupā un savam vecumposmam paredzēto grāmatu vērtēšanā.

Pagājušogad lasīšanas programma tika paplašināta, izveidojot arī „Vecāku žūriju”, līdz ar to lielajā lasīšanas maratonā var piedalīties arī pieaugušie. No sirds priecājamies par vecākiem, kuri lasa kopā ar bērniem, tādējādi bērna izaugsmes ceļu padarot ievērojami kvalitatīvāku un arī aizraujošāku!