Emocionālā inteliģence bieži vien ir tas, kas cilvēkam palīdz sasniegt savus mērķus un būt laimīgam.

Jo cilvēks labāk apzinās savas emocijas, jo labāk tās prot vadīt, jo veiksmīgāka veidojas sadarbība ar citiem. Tāpēc ir svarīgi jau no mazām dienām mācīt bērniem saprast savas emocijas, atpazīt citu emocijas un vadīt tās. Emocijas izprast var palīdzēt arī grāmatas.

Martā Rēzeknes Bērnu bibliotēkā ir aplūkojama grāmatu izstāde „Un kā tu jūties?”, izstādē atrodamas grāmatas par prieku, skumjām, bailēm u. c.

Savukārt Rēzeknes Centrālās bibliotēkas mājaslapā tiks publicēta virtuālā izstāde vecākiem un pedagogiem, tajā būs apkopotas grāmatas, kuras var noderēt sarunai par emocijām ar mazākiem un lielākiem bērniem.

PAPILDINĀTS

Virtuālā izstāde "Saprast emocijas. Atpazīt emocijas. Vadīt emocijas