2018. gada 3. maijā Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka saviem lasītājiem piedāvās 30 jaunas grāmatas. Turpinājumā neliels ieskats daļā no tām.

Šomēnes bērniem piedāvājumā lietuviešu rakstnieces L. Žutautes stāstu grāmata “Kika Mika un nozagtais laiks”. Piedzīvojumos aicina doties arī Izidora – angļu rakstnieces H. Mankāsteres darba “Izidora Mūna dodas izbraukumā” galvenā varone. Savukārt 7. līdz 9. klašu skolēniem piedāvājumā angļu rakstnieces H. Smeilas stāsti “Geek Girl. Gluži kā bildē”.

Pieaugušo literatūrās klāstā – L. Lapsas biogrāfiskais ceļojumu apraksts “Zem Muhameda palmas”. Autors grāmatā sniedz ieskatu vietējo iedzīvotāju dzīvē Ziemeļāfrikas tuksnešainajā vidē.

“Lata romānu” sērijā R. Bulas (īstajā vārdā Rolande Bebere) vēsturiskais romāns “Atpakaļceļš”. Tas ir ne tik vien stāsts par vienas dzimtas, bet arī daudzu citu līdztautiešu zaudētajiem posmiem to dzimtās un atskats uz pagājušā gadsimta traģiskajiem notikumiem – Pirmo pasaules karu, revolūciju, izsūtīšanu, badu, aukstumu un nežēlīgajiem likteņa triecieniem.

Nedaudz senākā periodā savā vēsturiskajā romānā “Livonijas saulriets” ielūkojas G. Tirzītis. Autors 15. gs. Livoniju atklājis caur ambicioza latviešu puiša Upmaļu Vara gaitām Voltera fon Pletenberga dienestā.

Mīlas literatūras klāstā – īru rakstnieces L. Railijas romānu cikla “Septiņas māsas” 4. grāmata “Pērļu māsa: Seses stāsts” un angļu rakstnieces J. Moyes “Night Music” (“Nakts mūzika”).

Atgādinām lasītājiem, ka Rēzeknes 2. bibliotēkā Jauno grāmatu diena ir katra mēneša pirmā piektdiena. Šomēnes – 3. maijs. Ikviens interesents tiek laipni gaidīts bibliotēkā!