puzle pilskalns

Vasaras brīvdienās ir daudz iespēju, kā pavadīt brīvo laiku. Tu vari izbaudīt dabu, sauli un peldēties, apmeklēt kultūras pasākumus vai festivālus, apmeklēt interesantas vietas vai tikties ar draugiem. Vēl viena lieliska iespēja ir salikt puzli ar burvīgu Rēzeknes skatu.

Puzles ir starp vispieprasītākajām un aizraujošākajām izklaidēm. Tās prasa, lai no sīkiem gabaliņiem veidotu pilnīgu attēlu, stimulējot prāta darbību. Puzļu likšana uzlabo koncentrēšanās spējas, radošo domāšanu un izpratni, kā arī palīdz attīstīt problēmu risināšanas prasmes, pacietību un neatlaidību.

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas Novadpētniecības nodaļa, iedvesmojoties no Krāslavas Galvenās bibliotēkas kolēģiem, pilsētas svētku ieskaņās izveidoja elektronisku puzli ar skaistu skatu uz Rēzeknes pilskalnu, ko vari salikt savā viedierīcē vai datorā. Puzles salikšana prasīs koncentrētu uzmanību, nedaudz pūļu un pacietību. Izbaudi svētkus un izaicini savu prātu ar aizraujošo Rēzeknes skata puzli!

Puzle atrodama šeit:  https://ej.uz/saliec_puzli_rēzekne_svin

#Rēzeknei739 #RēzekneSvin #puzzles